Jaarlijks wordt op Internationale Vrouwendag, 8 maart, een live event georganiseerd voor vrouwen in de agri- en foodsector om van elkaar te leren, elkaar te inspireren en vrouwen in de agrofoodsector met elkaar te verbinden. Omdat 8 maart dit jaar op een zaterdag valt, wordt het event op 7 maart georganiseerd, dit keer in het provinciehuis in ’s-Hertogenbosch. Vrouwen en Voedsel wordt georganiseerd voor en door vrouwen die werkzaam zijn in de agri- en foodsector in de breedste zin van het woord. Van boerinnen en tuinders, tot handelsbedrijven, adviseurs en communicatiespecialisten.
Middels workshops, een panelgesprek, plenair gedeelte en ruime mogelijkheid om te netwerken o.a. tijdens de netwerkborrel na afloop, biedt het event een sterk en interessant programma. Amber Laan zal tijdens het event optreden als moderator. Amber, melkveehoudster in Warder, bestuurder van het Hollands Agrarisch Jongeren Kontakt (HAJK) en adviseur duurzaamheid bij Schuttelaar & Partners: “geweldig dat dit event weer wordt georganiseerd. Het is enorm belangrijk dat vrouwen een specifiek op vrouwen gericht platform hebben om kennis te vergaren en hun netwerk op te bouwen.
Programma en aanmelden
09.30 - 10.00 uur Inloop
10.00 - 12.00 uur Plenaire deel, o.a. Amber Laan, Marc Oudenhoven, Miranda Willems en Ralien Bekkers
12.00 - 13.15 uur Pauze en netwerken
13.15 - 14.15 uur Workshop ronde 1
14.15 - 14.25 uur Wissel
14.25 - 15.25 uur Workshop ronde 2
15.25 - 15.45 uur Plenaire afsluiting, o.a. panelgesprek Iris Bouwers, Marijke Everts, Amber Laan en Annelies Schoenmaker
15.45 - 16.30 uur Netwerkborrel
Aanmelden kan via de website van vrouw en voedsel.